O nás

LiveAge Vsetín, Na příkopě 814/10, 755 01 Vsetín studiovs@liveage.cz
Tomáš: +420 734 620 586 Aneta: +420 735 533 296
Tomáš

Tomáš

Tatér
Ahoj, jmenuji se Tomáš a kreslení je má celoživotní vášeň. Jelikož je moji silnou stránkou cílevědomost, obzvláště řemeslu tetování jsem rozhodnutý obětovat maximum. Mimoto rád komunikuji s lidmi – po... číst dále Ahoj, jmenuji se Tomáš a kreslení je má celoživotní vášeň. Jelikož je moji silnou stránkou cílevědomost, obzvláště řemeslu tetování jsem rozhodnutý obětovat maximum. Mimoto rád komunikuji s lidmi – pokud jde o přání klienta, jsem všestranný a otevřený téměř všem možnostem, dbám na preciznost, avšak pokud to jde, nejlépe se se svou tvorbou odlišuji od všednosti. Jak již zaznělo, má umělecká tvorba započala již v dětství, posléze jsem se (nejen) kresbu rozhodl i studovat. Troufám si říct, že jsem kreativně založený člověk, rád tvořím, hraju si s vizuálními představami, posouvám věci i sebe dál. Co se stylu týká, je mi suverénně nejbližší realistika. Návrhy si taktéž nejraději tvořím sám – buďto s tužkou a papírem nebo ve Photoshopu. V mé představivosti se meze nekladou, proto si s klientem nejdříve popovídáme o jeho představách a požadavcích a až posléze si vytvořím bližší vizi o tom, jak by měl návrh vypadat. Těším se na nové příležitosti a možnost plnit si jak mé, tak i vaše sny!
Aneta

Aneta

Tatér
Ahoj, jmenuji se Anet a tetování se věnuju od roku 2020. Umění mě provází již od dětství a s každou zhotovenou kérkou si splním svůj životní sen. Každý návrh se snažím pojmout co nejoriginálnějším zp... číst dále Ahoj, jmenuji se Anet a tetování se věnuju od roku 2020. Umění mě provází již od dětství a s každou zhotovenou kérkou si splním svůj životní sen. Každý návrh se snažím pojmout co nejoriginálnějším způsobem ke spokojenosti zákazníka. Mými oblíbenými styly jsou anime, watercolour, dotwork a abstract. Snažím se pro zákazníky vytvořit přátelskou a příjemnou atmosféru, aby pro ně tetování bylo zároveň skvělým zážitkem. Pokud Vás zaujme můj styl, neváhejte se mi ozvat a společně vymyslíme jedinečný obrázek pouze pro Vás. Budu se těšit na Vaši návštěvu.

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Sledujte LIVE AGE Vsetín