O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Zlata

Zlata

Tatér

Ahoj, jmenuji se Zlaťa Svobodová, ale v tattoo sféře mne potkáte spíše pod pseudonymem Vykrenti. Jako téměř každý tatér jsem i já od útlého dětství malovala a čmárala na vše a vším co bylo zrovna po ruce. Dnes mám za sebou pár úspěšných výstav, tužkovky, perokresby, olejomalby, malby akrylem, broušení do skla, vypalování do dřeva, malby reklamních cedulí syntetikou, malby na omítky a fasády až jsem došla i k malování na tělo – tetování. Ráda Vám navrhnu tetováni, které se bude ladit s vaší osobností. Nejvíce se vyžívám v přírodních motivech, portrétech zvířat, indiánských motivech a dalších směrech. Těším se na vás i na vaše jedinečná tetování, která společně vymyslíme.