O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Tereza

Tereza

Tatér

Ahoj, jmenuji se Tereza Dufková a jsem umělec tělem i duší. K tetování jsem se dostala už během střední školy, na které jsem studovala sklo a design. Později jsem se věnovala malování interiérů, reklamě a malbě obrazů. Zdobení lidského těla mi bylo ale bližší a po hlavě jsem se pustila do bodyartu a facepaintingu. Mezi mé oblíbené motivy patří rostliny a zvířata, ráda se pouštím i do velkých výzev, jako jsou krajky, široké náramky, složité tribalové vzory i předělávky tetování. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a vždy se snažím najít dokonalou harmonii mezi tetování a vyjádřením jeho osobnosti. Těším se na vás ve studiu Live Age na Vsetíně

Zlata

Zlata

Tatér

Ahoj, jmenuji se Zlaťa Svobodová, ale v tattoo sféře mne potkáte spíše pod pseudonymem Vykrenti. Jako téměř každý tatér jsem i já od útlého dětství malovala a čmárala na vše a vším co bylo zrovna po ruce. Dnes mám za sebou pár úspěšných výstav, tužkovky, perokresby, olejomalby, malby akrylem, broušení do skla, vypalování do dřeva, malby reklamních cedulí syntetikou, malby na omítky a fasády až jsem došla i k malování na tělo – tetování. Ráda Vám navrhnu tetováni, které se bude ladit s vaší osobností. Nejvíce se vyžívám v přírodních motivech, portrétech zvířat, indiánských motivech a dalších směrech. Těším se na vás i na vaše jedinečná tetování, která společně vymyslíme.