O nás

LiveAge Vsetín, Na příkopě 814/10, 755 01 Vsetín studiovs@liveage.cz
Lukáš: +420 603 431 024
Lukáš

Lukáš

Tatér
Ahoj, jmenuji se Lukáš . Kreslení a malování mne provází již od základní školy, potřeba vytvářet umění mne přivedla na SUPŠS ve Valašském Meziříčí, kde jsem vystudoval obor malba. Touha sílila natolik... číst dále Ahoj, jmenuji se Lukáš . Kreslení a malování mne provází již od základní školy, potřeba vytvářet umění mne přivedla na SUPŠS ve Valašském Meziříčí, kde jsem vystudoval obor malba. Touha sílila natolik že jsem v uměleckých disciplínách poračoval dále na OSU v Ostravě kde jsem dále rozvíjel své umělecké dovednosti a znalosti. Pracoval jsem jako grafik a pořád mne něco táhlo k tetování, když tedy přišla příležitost a dostal se mi do rukou můj první tetovací strojek byl jsem nadšený. Bylo jasné že jsme si sedli, a byla pouze otázka času kdy dokončím tatérský kurz. Nemám zatím vyhraněný styl, fascinuje mne Neotradition a Caligrafie a spousta dalších tattoo stylů, možná jo to také proto, že jsem v mládí maloval graffity a to mne v mém stylu hodně ovlivňuje dodnes. Rád se učím nové věci a věřím že budu schopen každému vytvořit úžasné tetování na míru.

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Přidejte se na LIVE AGE Vsetín